ارسال پیامک

بازدید کننده محترم ، به وب سایت پیامک یاب خوش آمدید. برای ارسال پیامک جدید و استفاده از دیگر خدمات وب سایت باید در سایت عضو شود و سپس با استفاده از نام کاربری و واژه رمز خود وارد سایت شوید. در صورتی که عضو وب سایت هستید با نام کاربری و واژه رمز خود وارد شوید. همچنین بعد از عضویت در وب سایت امکان ارسال پیامک از طریق نرم افزار تلفن همراه هم برای شما وجود دارد.

راهنما

با توجه به گسترش روز افزون استفاده از گجت ها و روش های نوین ارتباطی مانند پیامک، سرویسی چند وجهی تولید و در اختیار عموم قرار گرفته تا علاوه بر آسان کردن این ارتباط به فرهنگ سازی استفاده از پیامک های فارسی و اخلاق مدار کمک کرده باشیم. با این برنامه دیگر نگران یافتن پیامک مناسب در مناسبت های مختلف نیستیم و علاوه بر آن اوقات فراغت ما را پر خواهد کرد.

پیامک یاب سرویسی است تحت وب و اپلیکشن موبایل که با آن پیامک می خوانید، یا پیامک ارسال می کنید و یا پیامک به اشتراک می گذارید.

پیامک یاب

۱- در ابتدای ورود به پیامک یاب این صفحه را مشاهده خواهید کرد. قابل ذکر است این برنامه وضعیت اینترنت شما را بررسی خواهد کرد. چنانچه آفلاین باشید پیامک هایی که قبلا مشاهده کرده اید را به نمایش در می آورد. و در پایین صفحه تاریخ آخرین به روز رسانی پیامک های شما را نشان خواهد داد. و در صورتی که آنلاین باشید با اتصال این برنامه جدید ترین پیامک های تایید شده سایت به نمایش در می آیند و با اسکرول صفحه به مرور پیامک های قدیمی تر دریافت و در گوشی ذخیره می گردد.

۲- در حالت عادی چینش پیامک ها بر اساس تاریخ است و با دکمه ای که در پایین و سمت راست برنامه هست می توان چینش پیامک ها را براساس رایی که کاربران داده اند و یا ارسالی که داشته اند مرتب کرد. رنگ سفید در این دکمه نشانگر وضعیت چیدمان پیامک ها در هنگام مرور آن هاست.

۳- همچنین دکمه دیگری در پایین و سمت چپ قرار داده شده است که با زدن آن آخرین پیامک هایی که به سایت ارسال می شوند را دریافت می کند.

۴- بالای هر پیامک نام ارسال کننده آن و تعداد پیامک و میزان رای آن پیامک به نمایش درآمده است.

۵- در زیر هر پیامک موضوعاتی که این پیامک در آن قرار گرفته به نمایش در آمده است که با کلیک بر روی آن می توان موضوعات دیگر را انتخاب کرد. همچنین با کلیک روی پیامک وضعیت آن به خوانده شده تغییر می کند و رنگ متون کمتر می شود و با دکمه پاکت نامه در در زیر هدر برنامه می توان به کل پیامک های خوانده شده دسترسی پیدا کرد. با کلیک بر روی ستاره زیر هر پیامک آن را به عنوان پیامک مورد علاقه انتخاب و با دکمه ستاره بالای برنامه به کل پیامک های مورد علاقه دسترسی پیدا می کنید. دکمه به اشتراک گذار نیز در زیر هر پیامک برای ارسال پیامک به دوستان تعبیه شده است.

پیامک یاب

۶- با زدن بر روی دکمه همه می توانید به همه موضوعات در سایت دسترسی داشته باشید. یکی از نقاط قوت برنامه به روز شدن این لیست به صورت آنلاین است.

۷- در بالای برنامه و روبروی لوگو، آیکون ورود به برنامه قرار دارد.

 
پیامک یاب

۸- پس از لاگین دکمه ارسال پیامک برای سایت را مشاهده خواهید کرد که با زدن آن صفحه زیر را مشاهده می کنید: در بالای صفحه متن پیامک درج می شود. و از لیست تگ می توان موضوع دلخواه را با لمس و نگه داشتن آن انتخاب کرد.

پیامک یاب

۹- با رفتن به منوی تنظیمات می توان تعداد بارگزاری پیامک ها در صفحه و شکل و اندازه فونت را تغییر داد.

پیامک یاب

۱۰- یکی از زیبایی های این برنامه ویجت اختصاصی آن است. برای استفاده از آن برنامه باستی روی حافظه گوشی نصب شده باشد. علاوه بر مرور پیامک ها در ویجت می توانید نحوه نمایش آن را نیز مدیریت کنید و پیامک های در موضوع دلخواه و زمان بندی دلخواه مشاهده کنید. همچنین با کلیک بر روی لوگوی پیامک یاب متن مشاهده شده در حافظه کپی می شود و میتوانید در جای دیگر استفاده نمایید.

۱۱- از قابلیت های دیگر برنامه امکان انتقال برنامه به مموری کارت می باشد. برای کسانی که از فون مموری کمی برخوردار هستند این ویژگی بسیار کاربردی است.

۱۲- همچنین برنامه امکان هشدار به روز رسانی را دارا می باشد.

امید وارم لذت ببرید و اوقات خوبی سپری کنید.