ارسال پیامک

بازدید کننده محترم ، به وب سایت پیامک یاب خوش آمدید. برای ارسال پیامک جدید و استفاده از دیگر خدمات وب سایت باید در سایت عضو شود و سپس با استفاده از نام کاربری و واژه رمز خود وارد سایت شوید. در صورتی که عضو وب سایت هستید با نام کاربری و واژه رمز خود وارد شوید. همچنین بعد از عضویت در وب سایت امکان ارسال پیامک از طریق نرم افزار تلفن همراه هم برای شما وجود دارد.

درباره ما

به نام حضرت دوست که هر چه هست از اوست

پایگاهی که در پیش رو دارید حاصل 8 سال تلاش مستمر عزیزانی است که در حوضه طراحی وب سایت، خدمات سرور اختصاصی و میزبانی وب،  نرم افزار و سخت افزار موبایل فعالیت داشنته اند.

تجربه موفق در زمینه تلفن همراه در وب ما را براین داشت جهت گسترش کسب و کار تجاری، تعامل بیشتر با کاربرانمان، ایجاد امکانات گسترده در حوضه تلفن همراه و فرهنگ سازی استفاده از پیامک خوب، پایگاه اینترنتی " پیامک یاب" را احداث نماییم.

نسخه فعلی سایت اولین نگارش از نرم افزار تحت وب پیامک یاب می باشد و هر فصل امکانات بیشتری از این پایگاه مشاهده خواهید نمود.

با توکل به خدا و توجهات حضرت ولیعصر (عج) و با کمک شما دوستان عزیز امیدواریم بتوانیم خدمات شایسته ای به ایرانیان عزیز بنماییم.

در همین جا از همه دوستانی که ما را یاری نمودند تشکر می کنم.
شرکت نانوپارس: www.nanopars.com
شرکت فراگسترش: www.faragostaresh.com


ایده پرداز و مدیر پروژه: حمید میرزابیگی
برنامه نویس وب: حسین عزیز آبادی
برنامه نویس موبایل: آرا اوحانیان